Human Resources

Human Resources

Our company operates with the principle of quality environment and healthy life and is one of the leading companies in the sector in the field of industrial dust and gas filtration equipment.  

Career at Expulse

In order to contribute to the realisation of our company vision and strategic goals, we have developed a qualified workforce

  • Supply
  • Development
  • Ensuring commitment

To develop human resources tools and management systems that will ensure the continuity and efficiency of our human resources.

Career Management

In accordance with the vision of our company and our Human Resources Policy, we offer new career opportunities within the Expulse System family to our employees who perform successfully. In this direction, we offer horizontal and vertical career opportunities to our employees and support the development of our employees within the scope of new career opportunities. 

Human Resources

Career Journey at Expulse

Career Journey at Expulse

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Click or drag a file to this area to upload.
=

BAYİ BAŞVURUSU YAP

İş Potansiyelimizi Birlikte Büyütelim..

Sektördeki derin bilgi ve deneyimlerimizi paylaşacağımız, avantajlı ürün ve kampanyalarımızı müşteriler ile buluşturacak iş ortakları ile satış noktalarımızı büyütmek ve güçlendirmek istiyoruz. Siz de bizim iş ortağımız olarak büyümek, kazançlı bir iş modeli yaratmak ve bayilik avantajlarından faydalanmak istiyorsanız, info@expulse.eu  adresinden başvuru yapabilirsiniz. Ekibimiz en kısa sürede sizlerle iletişime geçecektir.

  • Birçok üründe özel indirimler
  • Yeni ürünlerden ilk siz haberdar olun
  • Proje ve Keşif desteği
  • Gelişmiş Satış Sonrası Hizmetler
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.