Radial Fan

ST-37, AISI 304, AISI 316, PP, PE Material, Direct Coupled and Belt Pulley Production, Static and Dynamic Balancing Process in accordance with DIN 10816-1 Norm, Double and Single Suction Design, Proportional and On-Off Air Adjustment Damper, Drallregler Damper, Silencer, Acoustic Cabin.

CFS – Cartridge Jet Pulse Filter

Cartridge Jet Pulse Filters have the same working principle as bag filters and cartridges are used instead of bags as filtration material.

ExProof Radial Fan

Radial ventilators are manufactured from different materials such as alloy steel, stainless steel, aluminium, aluminium coating, plastic, rubber, epoxy coating, etc. in various specifications at low, medium and high pressure in the required capacities.

BAYİ BAŞVURUSU YAP

İş Potansiyelimizi Birlikte Büyütelim..

Sektördeki derin bilgi ve deneyimlerimizi paylaşacağımız, avantajlı ürün ve kampanyalarımızı müşteriler ile buluşturacak iş ortakları ile satış noktalarımızı büyütmek ve güçlendirmek istiyoruz. Siz de bizim iş ortağımız olarak büyümek, kazançlı bir iş modeli yaratmak ve bayilik avantajlarından faydalanmak istiyorsanız, info@expulse.eu  adresinden başvuru yapabilirsiniz. Ekibimiz en kısa sürede sizlerle iletişime geçecektir.

  • Birçok üründe özel indirimler
  • Yeni ürünlerden ilk siz haberdar olun
  • Proje ve Keşif desteği
  • Gelişmiş Satış Sonrası Hizmetler
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.